Skip to main content

Okazji do tego, by zobaczyć się z najbliższymi, nie brakuje. Urodziny, imieniny, rocznice ślubu, sukcesy w pracy, wieść o ciąży – to tylko niektóre z sytuacji, jakie inspirują do towarzyskich zgromadzeń. W miesiącach wiosennych i letnich doskonałym pomysłem jest rodzinne spotkanie w plenerze, najlepiej pod namiotem. Mamy duże doświadczenie w planowaniu i obsłudze tego typu imprez. Dlatego w tym artykule przedstawiamy najważniejsze kwestie, o których należy pomyśleć przed organizacją przyjęcia. Przeczytasz również o zaletach tego rozwiązania. Nie czekaj i już teraz zapoznaj się z naszymi wskazówkami!

Kameralnie czy z rozmachem? Spotkanie rodzinne szyte na miarę

Zaletą organizacji przyjęcia pod gołym niebem jest to, że nie musisz ograniczać liczby gości, których chcesz zaprosić. Namioty eventowe można ze sobą łączyć, by uzyskać tak dużą przestrzeń, jakiej potrzebujesz. Brak konieczności usuwania kogoś z listy biesiadników to niebywała swoboda. Dzięki temu możesz zorganizować rodzinne spotkanie pod namiotem lub większą imprezę z odpowiednią oprawą muzyczną.

Jak wiadomo, każda okazja jest dobra do spędzenia jej w plenerze z najbliższymi. Oto niektóre z nich:

 • urodziny,
 • wesele,
 • komunia,
 • imieniny,
 • ogłoszenie ważnej nowiny,
 • awans w pracy.

Bezpieczeństwo i komfort eventów plenerowych

Jeśli namiot kojarzy Ci się tylko z campingiem w lesie, pora odczarować to wyobrażenie. W naszej ofercie znajdziesz eleganckie i bardzo solidne konstrukcje, które umożliwiają zorganizowanie każdego eventu. Mają one trwałą podłogę, dzięki czemu przyjęcie może mieć charakter taneczny. Dodatkowo skutecznie chronią gości przed wiatrem, deszczem czy promieniami słonecznymi. Gdy temperatura spadnie, można je wyposażyć w parasole grzewcze. Wynajem namiotów to bezpieczna i opłacalna opcja na zorganizowanie spotkania rodzinnego. Nasze konstrukcje są regularnie czyszczone i konserwowane. Dzięki temu istnieje pewność, że wszystkie ich elementy są w nienagannym stanie.

Idealny wystrój namiotu

Kolejną zaletą przyjęć w plenerze jest to, że przestrzeń hali można urządzić na wiele sposobów. Jeśli wiesz, że na Twoim evencie pojawi się sporo osób chętnych do tańczenia, możesz zadbać o to, by w namiocie znalazło się dużo miejsca na parkiecie. W przypadku organizowania grilla lub tradycyjnego spotkania przy słodkościach wystarczy ustawić odpowiednią liczbę stołów i krzeseł.

Jeżeli razem z bliskimi lubisz spędzać wspólnie czas, np. grając w gry, możliwe jest przeznaczenie części sali na odpoczynek i poczęstunek, a na reszcie przestrzeni mogą znajdować się stoły, które będą wypełnione planszówkami.

Akcesoria dostępne w ofercie naszej firmy, pomogą Ci stworzyć idealny nastrój i praktyczny wystrój namiotu. Wśród nich znajdziesz m.in.:

 • dekoracje świetlne,
 • popielniczki,
 • warniki,
 • parasole grzewcze,
 • nalewaki do piwa.

Gdy okolicznością spotkania jest na przykład pierwsza komunia, warto dodatkowo postawić na świeże kwiaty, białe obrusy i świeczki. W przypadku wesela, urodzin czy poprawin świetnie sprawdzą się kolorowe balony, konfetti i papierowe żyrandole.

Meble i akcesoria na wynajem

Aby przyjęcie przebiegało w komfortowych warunkach, należy zadbać o wyposażenie. Eventy pod namiotem, tak samo, jak te organizowane w restauracji, nie mogą obejść się bez stołów i krzeseł. Dlatego w naszej ofercie posiadamy meble eventowe. Klientom proponujemy m.in. wygodne sofy i ławostoły.

Spotkanie w plenerze nie oznacza, że goście muszą jeść z jednorazowych talerzy i pić z plastikowych kubków. Możesz wypożyczyć elegancką zastawę stołową, która wraz z odpowiednimi dekoracjami i oświetleniem stworzy przytulny klimat.

Profesjonalna obsługa Twojego spotkania rodzinnego

Po zapoznaniu się z powyższymi informacjami wiesz już, że rodzinne spotkanie na świeżym powietrzu może być eleganckie i wytworne, ale także zupełnie swobodne i na luzie. Wynajem namiotów daje szerokie możliwości, dzięki którym każda impreza jest inna. Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje wydarzenie było idealnie dopasowane do Twoich preferencji i potrzeb, skontaktuj się z nami!

Leave a Reply