Skip to main content

WYNAJEM NAMIOTÓW WESELNYCH – Warszawa

Szukają Państwo namiotu, w którym zorganizują przyjęcie weselne, ale nie chcą wydawać fortuny na jego zakup? Nasza firma umożliwia wynajem namiotów różnej wielkości. Z przyjemnością podejmiemy się ich montażu na terenie Warszawy i okolic. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wesel. Cena usługi jest zawsze ustalana indywidualnie, dzięki czemu możemy zapewnić naszym Klientom bardzo atrakcyjne warunki współpracy i najwyższą jakość obsługi. W razie jakichkolwiek pytań mogą Państwo w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. 

Namioty na wesela – sposób na niezależność

Największa zaleta namiotu weselnego? Brak konieczności czekania latami na termin. W przypadku sali weselnej często okazuje się, że plany szybkich zaślubin muszą zostać przesunięte o kilka lat. Nie każdy chce planować takie wydarzenie z dużym wyprzedzeniem. Wybierając namiot weselny nie musisz godzić się na kompromisy, możesz wybrać termin, jaki Tobie pasuje najbardziej.

Wesele w namiocie – idealnie, niezależnie od pogody

Marząc o ślubie oraz weselu w plenerze przychodzą nam do głowy piękne plenerowe widoki, spacery o zachodzie słońca i ciepły wieczór, który rozświetlają urocze światełka. Jedynym minusem imprez plenerowych jest to, że ich sukces w dużej mierze zależy od aury na zewnątrz. Większa szansa na piękną pogodę jest podczas letnich miesięcy. Wybierając nasze stabilne oraz bezpieczne namioty, nie musisz obawiać się o nagłą zmianę pogody. Nawet podczas gwałtownych opadów deszczu czy wiatru goście spokojnie będą mogli bawić się we wnętrzu. W przypadku kiedy okaże się, że wysokie temperatury jednak nie dopiszą możesz skorzystać z wynajem parasoli grzewczych, które także posiadamy w ofercie. Zapewnią one ciepło podczas chłodniejszych dni lub kiedy słońce już zajdzie. To także sposób na zbudowanie wyjątkowego klimatu, gdyż emitują one naturalny ogień jak w urokliwym kominku.

Wynajem namiotów weselnych w Warszawie

Decydując się na wynajęcie namiotu weselnego zyskujemy białą kartę, którą możemy dowolnie modyfikować. Całą przestrzeń możemy zaaranżować według własnych upodobań, a sama konstrukcja jest na tyle uniwersalna, że z powodzeniem możemy urządzić wesele w dowolnym stylu. Nasza firma oferuje także możliwość wynajęcia dodatkowego wyposażenia – wszystko dostaniesz w jednym miejscu.
Dobrym rozwiązaniem jest montaż parkietu tanecznego, który umożliwi swobodne poruszanie się oraz zabawę. To szczególnie istotne dla pań – chodzenie w szpilkach po trawie nie jest komfortowe. Takie stabilne podłoże ma jeszcze jedną zaletę – można na nim wygodnie ustawić stoły oraz krzesła bez obawy o nierówności terenu. Wynajem stołów oraz krzeseł także wchodzi w skład naszej oferty. Dbamy o wyjątkową oprawę tego ważnego wydarzenia, dlatego wszystkie meble są otulone białą tkaniną, która sprawia, że całość wygląda uroczyście oraz elegancko.

Może cię również zainteresować: wynajem namiotów eventowych, namiotów na komunię, namiotów na targi czy wynajem hal namiotowych.

DLACZEGO PRZYJĘCIE W PLENERZE?

Przyjęcie zorganizujemy w każdym dowolnym miejscu. Swoboda w wyborze dekoracji i wystroju wnętrza.

Przyjęcie w niesamowitej atmosferze. Ile razy marzyliście o takim przyjęciu? W ogrodzie, z lampionami, lampkami powieszonymi pod dachem, leżakami, ogromem balonów. Nic nas nie blokuje! Tylko wyobraźnia.

Nielimitowana ilość miejsc. Znasz to uczucie kiedy lista gości jest niepewna do ostatniego dnia imprezy, a martwisz się że sala nie pomieści więcej osób? Nasze ustawne namioty konfigurujemy tak, abyś w dniu imprezy o nic się nie martwił.

Intymność i prywatność. Te dwie cechy docenisz najbardziej. Ulubiona muzyka, głośniki odkręcone na maxa? Sam zdecydujesz!

wynajem namiotów na wesele
wynajem namiotów na wesele

A TY NA CO NAS ZAPROSISZ?

Spotkanie biznesowe

Małe przyjęcie

Wesele w plenerze

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

biuro@namiotowo.com