Namioty eventowe – Warszawa

W naszej wypożyczalni z siedzibą w Warszawie znajdą Państwo namioty eventowe w różnych rozmiarach, przeznaczone do organizacji firmowych lub rodzinnych imprez plenerowychWynajem namiotów stanowi idealny wybór dla osób, które nie chcą decydować się na ich zakup czy też własnoręczny montaż. Koszt organizacji eventu ustalany jest zawsze indywidualnie. Przy wycenie bierzemy pod uwagę takie kryteria, jak powierzchnia, czas wynajmu czy rodzaj dodatkowego sprzętu. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Namiotowo.com już dziś! 

Wynajem namiotów na imprezy okolicznościowe – dlaczego warto?

Namioty imprezowe to skuteczna ochrona przed kapryśną pogodą podczas imprez plenerowych. Poszycie skutecznie chroni gości zarówno przed wiatrem jak i deszczem. Posiadamy szeroki wybór konstrukcji – z pewnością dobierzesz odpowiedni obiekt do zaproszonej ilości osób.

To właśnie ogromna wszechstronność zastosowań sprawia, że namioty imprezowe są idealnym sposobem na czasowe zadaszenie przestrzeni, w której będzie odbywało się przyjęcie.
Nasza firma zadba nie tylko o bezpieczeństwo, ale także o estetykę oraz odpowiednie wyposażenie namiotu. W ofercie posiadamy wszelkie niezbędne akcesoria, a nasi konsultanci chętnie pomogą oraz udzielą porad dzięki którym dopasujesz namiot do konkretnego wydarzenia. Nasza wypożyczalnia namiotów działa na terenie Warszawy oraz okolic.

Namioty imprezowe – bezpieczne i stabilne konstrukcje

Oferowane przez naszą firmę namioty są całkowicie bezpieczne, gdyż naszym priorytetem jest zapewnienie wysokiej jakości usług. Niezależnie od wielkości namiotu konstrukcja jest stabilna i posiada odpowiednie zabezpieczenia. Materiał, którym jest pokryta jest całkowicie wodoodporny, więc nawet w przypadku pogorszenia pogody można swobodnie bawić się w środku.
Namioty imprezowe dostosowane są do różnego rodzaju podłoży, a także do różnej intensywności użytkowania. Pomimo tego, że konstrukcja jest niezwykle stabilna i solidna, wszystkie wzmocnienia są ukryte, a namiot wciąż prezentuje się lekko i elegancko.

Wypożyczając namioty od Namiotowo.com możesz planować imprezę bez obaw o to, że pogoda popsuje Twoje plany.

Wynajem namiotów na imprezy z dodatkowym wyposażeniem

Poza możliwością wynajęcia namiotów na imprezy okolicznościowe nasza firma posiada w swojej ofercie niezbędne wyposażenie, dzięki któremu skompletujesz całą oprawę niezbędną do stworzenia wyjątkowego klimatu we wnętrzu. Dla stworzenia wyjątkowego klimatu oferujemy możliwość wynajęcia:

  • parkietu tanecznego
  • oświetlenia
  • parasoli grzewczych
  • nalewaków do piwa
  • zastawy stołowej

Może cię również zainteresować: wynajem namiotów na komunię, namiotów weselnych, namiotów na targi czy wynajem hal namiotowych.

namioty eventowe wynajem warszawa
namioty wynajem warszawa

A ty na co nas zaprosisz?

Spotkanie biznesowe

Małe przyjęcie

Wesele w plenerze

Skontaktuj się z nami

biuro@namiotowo.com