Skip to main content

WYNAJEM NAMIOTÓW NA KOMUNIE – Warszawa

Wypożyczamy eleganckie namioty na komunię, dzięki którym mogą Państwo zorganizować rodzinne przyjęcie w swoim przydomowym ogrodzie. Jest to rozwiązanie zdecydowanie tańsze od rezerwacji sali bankietowej czy całego lokalu. Umożliwiamy wynajem namiotów wraz z dodatkowym wyposażeniem. Zajmujemy się ich bezpiecznym transportem, a także montażem i demontażem całej konstrukcji. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i stuprocentową satysfakcję! Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty bez wychodzenia z domu. 

Wynajem namiotu na komunię – sposób na wyjątkową oprawę

Komunia Święta to jedna z okazji do rodzinnych spotkań. Tego rodzaju uroczystości obchodzone są przeważnie w nieco większym gronie niż urodziny, niezbędna jest więc większa ilość miejsca. Co zrobić kiedy mieszkanie okaże się zbyt małe? Ciekawą alternatywą jest wynajem namiotu na imprezy okolicznościowe.
Majowe uroczystości przeważnie odbywają się w przyjemnej aurze, kiedy to pogoda zaczyna się stabilizować i zdecydowanie bardziej przypomina tę letnią niż zimową. Jednak w tym przypadku nie ma reguł, więc warto zadbać o każdą ewentualność i wynająć namiot, który w razie potrzeby da schronienie gościom.

Wynajem namiotu na komunię – jakie są zalety takiego rozwiązania?

Największą zaletą namiotów imprezowych jest wszechstronność. Są to konstrukcje modułowe, które można dowolnie łączyć i dopasowywać do wymagań klientów. Nasi pracownicy z chęcią pomogą Ci dobrać najbardziej odpowiedni model na podstawie uzyskanych od Ciebie danych – ilości wolnej przestrzeni na rozstawienie konstrukcji oraz ilości zaproszonych osób. Namiot sprawdzi się nie tylko w przypadku kiedy planujemy dużą imprezę, mniejsze konstrukcje będą idealne także w przypadku kameralnych przyjęć.
Namiot rozstawiony w ogrodzie daje także możliwość przeniesienia imprezy na zewnątrz, kiedy pogoda dopisze. Z takiego rozwiązania z pewnością ucieszą się dzieci, które będą mogły swobodnie korzystać z przestrzeni oraz bawić się i grać w różnego rodzaju gry plenerowe.
Impreza pod namiotem to także sposób na zaskoczenie gości. Będą pod jeszcze większym wrażeniem, kiedy zdecydujesz się wynająć kucharza, który podczas waszej imprezy będzie grillował dla was smakołyki na grillu.
Tego typu impreza z pewnością będzie na długo zapamiętana i choć jest to bardzo efektowne rozwiązanie, to wciąż ekonomiczne. Wynajem namiotu to często jedynie ułamek ceny, jaką musimy zapłacić za wynajem sali czy restauracji.

Może cię również zainteresować: wynajem namiotów eventowych, namiotów weselnych, namiotów na targi czy wynajem hal namiotowych.

wynajem namiotów na komunie
wynajem namiotów na komunie

A TY NA CO NAS ZAPROSISZ?

Spotkanie biznesowe

Małe przyjęcie

Wesele w plenerze

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

biuro@namiotowo.com