Skip to main content

WYNAJEM HALI NAMIOTOWEJ – Warszawa

W firmie Namiotowo.com umożliwiamy wynajem hali namiotowej pod targi czy konferencje. To rozwiązanie znacznie tańsze od rezerwacji standardowego obiektu wystawowego. Co więcej, hale namiotowe mogą mieć nieograniczoną powierzchnię – chętnie podejmiemy się nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Zapewniamy transport, montaż i demontaż konstrukcji, dzięki czemu nie muszą Państwo zatrudniać dodatkowej ekipy technicznej. Nie mamy stałego cennika, koszt usługi zależy od wielkość namiotu i nakładu pracy naszych pracowników. Zapraszamy!

Wynajem hal namiotowych – trwała konstrukcja na każdą pogodę

Hale namiotowe posiadają stabilną konstrukcję, która sprawia, że są one trwałe i odporne nie tylko na czynniki zewnętrzne, ale także na intensywne użytkowanie. Każda konstrukcja jest stabilnie montowana do podłoża, dzięki czemu nawet silne podmuchy wiatru nie są im straszne.
Każda konstrukcja składa się z elementów modułowych, które z łatwością mogą być zamontowane oraz zdemontowane w krótkim czasie. Połączenia modułowe to także szansa na dowolne powiększenie przestrzeni – bez problemu może zostać ona rozbudowana o kolejny element, kiedy zajdzie potrzeba pomieszczenia większej liczby gości.
Modułowa konstrukcja to także możliwość szybkiej reakcji na zmiany pogodowe. W przypadku, kiedy pogoda będzie wyjątkowo zachęcająca, istnieje możliwość sprawnego otwarcia jednej ze ścian i stworzenia otwartej przestrzeni przy jednoczesnym zachowaniu zadaszenia.

Wynajem hal namiotowych – pomysł na dodatkową przestrzeń magazynu

Oferowane przez naszą firmę konstrukcje sprawdzają się w różnego rodzaju sytuacjach, a wszystko dzięki temu, że są to namioty modułowe, które z łatwością można dopasować do określonego zadania. Jednym z takich zastosowań jest wykorzystanie hali namiotowej jako tymczasowego magazynu sprzętu lub towaru. To świetne rozwiązanie dla wszystkich branż, które jedynie okresowo potrzebują większej przestrzeni na przechowywanie. Montaż takiej hali jest prosty i możliwy praktycznie na każdym terenie. Jeżeli dysponujesz odrobiną wolnego terenu z pewnością uda się dopasować konstrukcję do Twoich potrzeb. Konstrukcja hali jest wytrzymała, dzięki czemu z powodzeniem może być wykorzystywana przez cały rok, nie tylko podczas cieplejszych miesięcy.
Nasza firma działa na terenie Warszawy oraz okolic – chętnie udzielimy wszystkich niezbędnych informacji oraz pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do Państwa potrzeb.

 

Może cię również zainteresować: wynajem namiotów eventowych, namiotów na komunię, namiotów na wesele czy wynajem namiotów na targi.

A TY NA CO NAS ZAPROSISZ?

Spotkanie biznesowe

Małe przyjęcie

Wesele w plenerze

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

biuro@namiotowo.com