Skip to main content

Szukasz niebanalnego rozwiązania, które pomoże Ci przedłużyć rodzinne chwile związane z uroczystością zawarcia związku małżeńskiego? Poprawiny pod namiotem to pomysł godny rozważenia. To doskonała opcja dla każdej Pary Młodej, która chce, by przyjęcie zostało na długo zapamiętane przez gości. Jak zorganizować taką imprezę, by wszyscy byli zadowoleni? O tym przeczytasz w tym artykule. Zapraszamy do lektury!

Organizacja bajkowych poprawin w plenerze

Gdy myśli się o imprezie pod gołym niebem, pojawia się wiele pytań związanych z pogodą. Pary Młode zastanawiają się m.in.:

  • czy przyjęcie tego typu można zorganizować tylko w słoneczny i ciepły dzień,
  • co, jeśli pogoda się załamie,
  • czy goście będą musieli tańczyć i siedzieć na trawie?

Niewątpliwie poprawiny pod namiotem najlepiej wyprawić podczas ciepłych miesięcy, by móc rozkoszować się słońcem i wysoką temperaturą. Pamiętaj jednak, że dach konstrukcji skutecznie chroni przed ewentualnymi opadami. Całość jest wodoodporna, więc impreza może trwać pomimo pogorszenia się pogody. Co do podłoża, wynajmując namioty na przyjęcie plenerowe, warto wybrać modele posiadające podłogę. Takie warianty dostępne są w naszej firmy. Można również zorganizować wydarzenie hybrydowe – część atrakcji odbywać się będzie w restauracji, a reszta na świeżym powietrzu.

Organizując przyjęcie na drugi dzień po ślubie, należy też szczegółowo zastanowić się nad jego charakterem. Spotkanie w plenerze może być zarówno wydarzeniem nastawionym na taniec i zabawę, jak i wspólne grillowanie.

Wynajem namiotów

Istotną zaletą organizacji imprezy na świeżym powietrzu jest to, że nie ogranicza Cię wielkość sali restauracyjnej. Tym samym decydując się na poprawiny pod namiotem, masz możliwość zaproszenia tylu gości, ile chcesz.

W naszej firmie dysponujemy białymi oraz transparentnymi halami dostępnymi na wynajem. Konstrukcje te mają uniwersalny charakter, dzięki czemu można je udekorować w dowolnym stylu. Dzięki ozdobom możliwe jest urządzenie wnętrza zgodnie z motywem przewodnim imprezy.

Proponowane w ofercie namioty stanowią świetną bazę do stworzenia romantycznej przestrzeni do długiego świętowania. Ich dodatkową zaletą jest to, że mają podłogę. Umożliwia ona swobodne tańce na wypadek, gdyby gościom wciąż było mało zabawy po weselu. Ponadto gwarantuje, że nawet podczas załamania pogody biesiadnicy nie będą narażeni na chodzenie w błocie.

Niezbędne wyposażenie hali namiotowej

Jeśli nasze produkty kojarzą Ci się z pustymi konstrukcjami, na pewno zaskoczysz się, jak urokliwie można urządzić wnętrze takiego namiotu na wynajem. Wystarczy kilka stylowych akcesoriów, by w środku było równie romantycznie lub elegancko, co w świetnej restauracji. Wyprawiając plenerowe poprawiny należy pamiętać o:

  • stołach i krzesłach lub ławach,
  • zastawie stołowej,
  • obrusach,
  • klimatycznych lampkach i kwiatach,
  • środkach na komary.

Można pomyśleć też o akcesoriach, które podniosą komfort gości, takich jak poduszki na krzesła czy ciepłe koce. Ważnym elementem każdego przyjęcia plenerowego jest oświetlenie. Do Twojej dyspozycji oddajemy dekoracje świetlne, które tworzą bajkową atmosferę. Dzięki nim wnętrze hali prezentuje się klimatycznie o każdej porze dnia i nocy.

Kompleksowa obsługa poprawin w plenerze

Organizowanie imprezy pod gołym niebem nie zdejmuje z Pary Młodej obowiązku zapewnienia gościom odpowiednich atrakcji. Nasza firma oferuje nie tylko wynajem namiotów, ale również usługi, które wzbogacą każde plenerowe przyjęcie. Poprawiny nie mogą obejść się bez poczęstunku, dlatego w ofercie znajduje się catering. Jesteśmy w stanie zapewnić także oprawę muzyczną, dzięki której godziny spędzone w rodzinnym gronie na świeżym powietrzu będą niezwykle udane. W przypadku chłodniejszych wieczorów możemy zaproponować parasole grzewcze.

Klasyczne konstrukcje z podłogą

Jeśli przekonaliśmy Cię, że wynajem namiotu na poprawiny to świetny pomysł, skontaktuj się z nami. Oferujemy wiele usług, które sprawią, że wizja idealnego przyjęcia stanie się rzeczywistością. Z przyjemnością zadbamy o organizację eventu i zapewnimy najlepsze atrakcje. Koniecznie zapoznaj się z naszymi dotychczasowymi realizacjami i odkryj oferowane akcesoria.

Leave a Reply