Skip to main content

O NAS

Organizacja imprez na świeżym powietrzu jest doskonałym pomysłem. Oferujemy wynajem namiotów eventowych na terenie Warszawy oraz innych miejsc Polski. Ogromną popularnością cieszą się wesela w plenerze, które gwarantują niezapomniane wspomnienia. Dlatego też w naszej wypożyczalni znajdą Państwo namioty weselne w różnej wielkości. Ponadto warto skorzystać z wynajmu z okazji:

imprez służbowych. Zakończenie roku rozliczeniowego, otwarcie nowego oddziału, podpisanie ważnego kontraktu to tylko niektóre z powodów do świętowania. Wiele przedsiębiorstw decyduje się na event w plenerze. Wynajem namiotów w atrakcyjnej cenie pozwala na zorganizowanie świetnej zabawy dla całej firmy,
urodzin, imienin i innych uroczystości rodzinnych. Zabawa w namiocie zapewni najmłodszym niesamowite przeżycia. Nasza wypożyczalnia proponuje także doskonałe dodatki imprezowe dla dzieci (dmuchańce, fotobudkę),
komunii świętej. Coraz więcej rodziców decyduje się na organizacje komunijnego przyjęcia poza domem. Świetnym rozwiązaniem jest uroczystość na powietrzu. Oferujemy pomoc doświadczonych animatorek, które zapewnią dzieciom bezpieczną zabawę.

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszelkie wątpliwości dotyczące wypożyczenia namiotów rozwiejemy mailowo i telefonicznie.

A TY NA CO NAS ZAPROSISZ?

Spotkanie biznesowe

Małe przyjęcie

Wesele w plenerze

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

727-906-711
biuro@namiotowo.com